Venkovní šifrovací hra na pražské Hanspaulce

 

V běžné dny mnoho lidí jen někam pospíchá a kouká při tom v lepším případě pod nohy, v horším do mobilu. Když se ale přimějete zvednout hlavu, zastavit se a pokochat, můžete se obohatit o řadu vjemů.

Vydejte se do příjemného prostředí pražské Hanspaulky, kde si díky šifrovací hře uděláte hezkou procházku nenáročným terénem (cca 5 km), dozvíte se zajímavosti z historie a prohlédnete si krásy jedinečné architektury i přírody. Chybět nebudou ani úchvatné výhledy na celou Prahu.

Šifrovací hru můžete hrát kdykoliv. Materiály ke hře vám zašleme poštou, nebo po domluvě předáme osobně v Praze.  Zabere přibližně 3 hodiny času, není však omezena žádným limitem. Hraje se v týmu (voucher pořídíte až pro 10 osob), v rámci něhož budete společně luštit hádanky, šifry a rébusy.

Akce je primárně určena pro dospělé, ale mohou se jí účastnit i děti (do 13 let zdarma), pro které budou připravené speciální úkoly (a také sladké odměna), aby se při náročnějších šifrách, nad nimiž budou zatím bádat velcí soutěžící, nenudily. Skvělou zábavu si tak užijí nejen skupiny přátel, spolupracovníků, ale také celé rodiny, které díky hře příjemně a zároveň aktivně stráví společný čas na čerstvém vzduchu.

 

Další informace

  • Objednávka:  Šifrovací hru si objednejte na e-mailu info@damekviz.cz nebo na tel. 606 764 563.
  • Termíny konání akce:
    • kdykoliv se vám bude chtít hrát, vše vám pošleme poštou ihned po objednání.
  • Děti do 13 let se mohou účastnit zdarma.
  • Pro děti budou připravené speciální úkoly, kterými se zabaví, zatímco dospělí budou luštit složitější šifry, a zpestří si tak příjemnou procházku na čerstvém vzduchu.

CENA ŠIFROVACÍ HRY  999,-